Kawa organiczna naturalna – Indonesia Sumatra Gayo Highland

Oferując nasze kawy klientom, szczególną uwagę poświęcamy dobraniu takich gatunków kaw, które z jednej strony są doceniane na świecie przez znawców kawy, a z drugiej zostaną przez nas uznane za wyjątkowe w smaku.

Wychodzimy z założenia, że kawa po pierwsze musi być smaczna, a aromat który towarzyszy parzeniu kawy musi pieścić wszystkie zmysły, pozwalając cieszyć się chwilą i choć na chwilę zapomnieć o wszystkim co nas otacza, pozwalając zanurzyć się w świat kawy.

Zanim mieliśmy okazję poznać smak Indonezji Sumatry Gayo Highland przetestowaliśmy i wypróbowaliśmy ponad 50 gatunków kaw z różnych zakątków świata. Pewne gatunki uważaliśmy za wyśmienite, inne za mało wyrafinowane.

Podczas parzenia Sumatry odczuliśmy, iż aromat jaki unosił się w powietrzu był inny niż wszystkie poprzednie. Był aksamitny, delikatny i pobudzający. Uznaliśmy, iż kawa ta musi być wyjątkowa – co potwierdziło się przy jej smakowaniu.

Indonezja Sumatra cechuje się wyjątkową delikatnością przy jednoczesnej pełni smaku. Kawę tą można opisać jednym stwierdzeniem – kawa wyjątkowa, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Kawa cechuje się całkowitym brakiem kwasowości oraz co bardzo istotne brakiem goryczy. Posiada bardzo mocno wyczuwalną nutę czekolady. Dzięki swoim wyjątkowym cechom jest bardzo cenioną kawą zarówno w Europie jak i na całym świecie.

Bardzo istotnym walorem Sumatry jest fakt iż Indonezja Sumatra Gayo Highland jest kawą naturalną (organiczną).

Polecamy kawę do parzenia wszelkimi metodami.

Kawa dostępna do kupienia w naszym sklepie – Sumatra

Na zdjęciach prezentujemy oryginalne worki, w jakich kawa jest do nas dostarczana.

indonesia

 

indonesia_znak.

 

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kawy na Majówkę taniej nawet o 40%
Ilość kaw ograniczona
x