PALARNIA KAWY 100% zadowolonych klientów  Darmowa dostawa od 99 zł

Lekko palona Kolumbia Finca Palmichal, to drugie wcielenie oferowanej przez naszą palarnie kawy z Ameryki Południowej.

Kawa zachwyca swoją delikatnością, aromatami marakui oraz herbaty. Idealnie sprawdzi się w parzeniu metodami przelewowymi. Jeżeli parzysz kawę metodami alternatywnymi (drip, aeropres, chemex itp.) ta kawa jest dla Ciebie.

Jeżeli szukasz wyjątkowych kaw, po prostu nie możesz pominąć Kolumbii, która od wielu lat słynie z wyjątkowych i przepysznych kaw. Kawy pochodzące z Kolumbii zyskały swą renomę dzięki ciężkiej pracy ludzi oraz doskonałego terenu do uprawy kawy.

Okręg Quindio, z którego pochodzi nasza kawa - Finca Palmichal rozciąga się na zachód od najwyższych wzniesień Andów Sierra, Cordillera Central. Region ten słynie z przepięknych zielonych dolin, które otaczają imponujące wulkany. Obszar ten stanowiący część Eje Cafetero (oś kawy) słynie z tradycyjnego sposobu uprawy kawy.

Na południo Quindio leży gmina Genova, a plantacja Atolano Giraldo's Finca Palmichal zajmuje 53 ha. Plantacja zlokalizowana jest wzdłuż bujnych wzgórz nieopodal drzew juki oraz zielonych bananowców. Osoby zajmujące się uprawą kawy na tej plantacji, to trzecie pokolenie zajmujące się uprawą kawy w tym regionie.

Uprawa na tym obszarze kawa przez lata była udoskonalana w celu stworzenia Arabiki obfitej w aromaty oraz o idealnym body. Dwie pory deszczowe w tym regionie pozwalają na zbiory dwa razy do roku, dzięki czemu możemy mieć stały dostęp do tej kawy przez cały rok.

Kraj
Kolumbia
Region
Génova, Quindío

Wysokość
1560 metrów n.p.m.

Gatunek
Castillo

Proces
Washed

Moc palenia
Light Roast

Wyjątkowo delikatna, niespotykanie słodka o wyśmienitych herbacianych oraz owocowych nutach. Kawa uprawiana jest w idealnych warunkach, na zielonych wzgórzach Andów Sierra, otoczonych licznymi wulkanami. Zarówno wyjątkowe warunki jak i ciężka praca przy uprawie tej kawy sprawia, że w swoje ręce otrzymujecie kawę wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju.

Produkty powiązane

×
ODBIERZ RABAT NA NASZE KAWY
Zakręć kołem i odbierz kupon rabatowy na nasze kawy.
Wystarczy że wypełnisz poniższy formularz i możesz odebrać swój rabat na naszym Kole Fortuny:
Zasady
- Oszukiwanie jest niedozwolone ;)
- Rabat nie łączy się z innymi promocjami i rabatami
- Rabat jest aktywny tylko przez 2 dni


Administratorem danych osobowych jest SAMUM Piotr Grzywacz z siedzibą w Nowej Iwicznej, ul. Zimowa 5/1, 05-500 Nowa Iwiczna, NIP: 732-192-53-95.

Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych produktów i usług SAMUM Piotr Grzywacz (Manufaktura Kawy) (wysyłka broszur drukowanych, wysyłka e-maili, kontakt telefoniczny) oraz w celach określonych w poszczególnych zgodach, które Państwo wyrazili.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć każdą zgodę udzieloną SAMUM Piotr Grzywacz (Manufaktura Kawy) w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Państwa danych przez SAMUM Piotr Grzywacz (Manufaktura Kawy) jest legalne. Odnośnie do przetwarzania Państwa danych w celu marketingu własnych produktów lub usług SAMUM Piotr Grzywacz (Manufaktura Kawy) mogą Państwo wnieść sprzeciw.

Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu), które wywołuje wobec Państwa skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Państwa wpływa, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.

Z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 607-868-961 lub e-mailowo pod adresem kontakt@manufakturakawy.com
Prawie
30% Rabat
Nie tym razem
10% Rabat
Przepraszamy
15% Rabat
Innym razem
Przykro nam
Spróbuj ponownie
20% Rabat
Przegrana
Może innym razem