et-loader

PALARNIA KAWY 100% zadowolonych klientów  Darmowa wysyłka od 99zł

Powrót do poprzedniej strony
Spróbuj organicznej kawy, pochodzącej z gwatemalskiej plantacji o unikalnym mikroklimacie.
Opakowane świeżo palonej kawy Gwatemala Huehuetenango ASDECAFE Organic kryje ziarna, które nadają kawie zrównoważony smak o łagodnej, cytrynowej kwasowości, owocowej nucie ze słodkim, pomarańczowym posmakiem i jedwabistą cielistością.
Region Huehuetenango, z którego pochodzi nasza kawa, leży w zachodniej Gwatemali. Wyróżnia się na tle tego kraju bujnym środowiskiem, wysokim położeniem, suchym klimatem i brakiem niszczycielskich wulkanów. W Huehuetenango panuje unikalny mikroklimat, który powstał dzięki oryginalnemu połączeniu gorących prądów z zminym powietrzem schodzącym z wysokich gór Cuchumentes. To czyni z Huehuetenango idealny region do uprawy wyjątkowej kawy o niepowtarzalnym smaku i aromacie.
Naszą kawę pozyskaliśmy dzięki organizacji ASDECAFE. Założono ją 2013 roku w celu stworzenia zrównoważonej struktury producentów kawy, dostarczających ziarna kawowca tylko najwyższej jakości. Ponadto ASDECAFE działa na rzecz ochrony środowiska, równomiernej dystrybucji zysków, przejrzystości biznesowej oraz kładzie silny nacisk na jakość i długoterminowe relacje z klientami i dostawcami. ASDECAFE słynie również z promowania ważnych inicjatyw społecznych. Posiada certyfikat Fair Trade.

Kraj
Gwatemala
Region
Huehuetenango

Wysokość
powyżej 1400-1900 m. n.p.m.

Gatunek
Catuai, Bourbon, Pache, Catimor

Proces
Washed

Moc palenia
Full City

Powiązane produkty

Brazylia i Uganda -20%
Wszystkie kawy palimy po złożeniu zamówienia
x