fbpx

Sklep z kawą

Zapraszamy do naszego sklepu z kawą, w którym możecie znaleźć 3 nowe, niezwykle aromatyczne i wyjątkowe kawy, wszystkie obrabiane na sposoby wydobywające z ziaren aromaty karmelowo-czekoladowe. Dwie nowe kawy pochodzą z Brazylii.

Pierwsza to Brazylia Cerrado Doce Diamantina – kawa którą oferowaliśmy w naszym sklepie z kawą ponad rok temu. Kawa cechuje się wyjątkowo delikatnym smakiem z wyczuwalnymi aromatami karmelowo-czekoladowymi. Kawę polecamy zarówno do parzenia w dripie, aeropresie jak i w ekspresie ciśnieniowym.

Druga kawa z Brazylii to Santos Barbosa Gold. Kawa obrabiana metodą Honey, czyli pozostawieniu ziaren kaw wraz z kawałkami miąższu na słońcu, dzięki czemu uzyskiwany jest aksamitny, słodki i delikatny smak. Kawa wyjątkowa, nieporównywalnie przewyższająca inne Brazylie z rodziny Santos – Polecamy!!

Trzecią kawą, to bardzo wysokiej jakości kawa, prosto z Kostaryki. O tym, że z Kostaryki pochodzą jedne z lepszych kaw na świecie, wie każdy. Kasza kawa Finca “El Rosario” to prawdziwa królowa kaw z Kostaryki. Uwodzi delikatnością oraz owocowymi nutami. Jest idealnie zbalansowana i nadaje się do parzenia wszystkimi metodami, choć szczególnie polecamy metody alternatywne ( wszystkie metody bez ekspresu ciśnieniowego ).

Wszystkie wymienione kawy, oczywiście świeżo palone pod Wasze zamówienie, można kupić za pomocą naszego sklepu internetowego z kawą.

Zapraszamy!!!

Jeden komentarz o "Sklep z kawą"

  1. kawa ziarnista napisał:

    To rzeczywiście nie lada gratka dla miłośników aromatycznej i pysznej kawy. Poszczególne rodzaje kaw bardzo różnią się między sobą intensywnością, aromatem i głębią smaku. Z pewnością warto spróbować kaw z różnych zakątków świata 😉

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

X