fbpx

Sklep z kawą

Zapraszamy do naszego sklepu z kawą, w którym możecie znaleźć 3 nowe, niezwykle aromatyczne i wyjątkowe kawy, wszystkie obrabiane na sposoby wydobywające z ziaren aromaty karmelowo-czekoladowe. Dwie nowe kawy pochodzą z Brazylii.

Pierwsza to Brazylia Cerrado Doce Diamantina – kawa którą oferowaliśmy w naszym sklepie z kawą ponad rok temu. Kawa cechuje się wyjątkowo delikatnym smakiem z wyczuwalnymi aromatami karmelowo-czekoladowymi. Kawę polecamy zarówno do parzenia w dripie, aeropresie jak i w ekspresie ciśnieniowym.

Druga kawa z Brazylii to Santos Barbosa Gold. Kawa obrabiana metodą Honey, czyli pozostawieniu ziaren kaw wraz z kawałkami miąższu na słońcu, dzięki czemu uzyskiwany jest aksamitny, słodki i delikatny smak. Kawa wyjątkowa, nieporównywalnie przewyższająca inne Brazylie z rodziny Santos – Polecamy!!

Trzecią kawą, to bardzo wysokiej jakości kawa, prosto z Kostaryki. O tym, że z Kostaryki pochodzą jedne z lepszych kaw na świecie, wie każdy. Kasza kawa Finca “El Rosario” to prawdziwa królowa kaw z Kostaryki. Uwodzi delikatnością oraz owocowymi nutami. Jest idealnie zbalansowana i nadaje się do parzenia wszystkimi metodami, choć szczególnie polecamy metody alternatywne ( wszystkie metody bez ekspresu ciśnieniowego ).

Wszystkie wymienione kawy, oczywiście świeżo palone pod Wasze zamówienie, można kupić za pomocą naszego sklepu internetowego z kawą.

Zapraszamy!!!

Jeden komentarz o "Sklep z kawą"

  1. kawa ziarnista napisał:

    To rzeczywiście nie lada gratka dla miłośników aromatycznej i pysznej kawy. Poszczególne rodzaje kaw bardzo różnią się między sobą intensywnością, aromatem i głębią smaku. Z pewnością warto spróbować kaw z różnych zakątków świata 😉

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

×
ODBIERZ RABAT NA NASZE KAWY
Zakręć kołem i odbierz kupon rabatowy na nasze kawy.
Wystarczy że wypełnisz poniższy formularz i możesz odebrać swój rabat na naszym Kole Fortuny:
Zasady
-kupon działa tylko na kawy w opakowaniach 250g, 500g i 1kg
- Oszukiwanie jest niedozwolone ;)
- Rabat nie łączy się z innymi promocjami i rabatami
- Rabat jest aktywny tylko przez 2 dni


Administratorem danych osobowych jest SAMUM Piotr Grzywacz z siedzibą w Nowej Iwicznej, ul. Zimowa 5/1, 05-500 Nowa Iwiczna, NIP: 732-192-53-95.

Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych produktów i usług SAMUM Piotr Grzywacz (Manufaktura Kawy) (wysyłka broszur drukowanych, wysyłka e-maili, kontakt telefoniczny) oraz w celach określonych w poszczególnych zgodach, które Państwo wyrazili.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć każdą zgodę udzieloną SAMUM Piotr Grzywacz (Manufaktura Kawy) w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Państwa danych przez SAMUM Piotr Grzywacz (Manufaktura Kawy) jest legalne. Odnośnie do przetwarzania Państwa danych w celu marketingu własnych produktów lub usług SAMUM Piotr Grzywacz (Manufaktura Kawy) mogą Państwo wnieść sprzeciw.

Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu), które wywołuje wobec Państwa skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Państwa wpływa, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.

Z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 607-868-961 lub e-mailowo pod adresem kontakt@manufakturakawy.com
Prawie
15% Rabat
Nie tym razem
5% Rabat
Przepraszamy
10% Rabat
Innym razem
Przykro nam
Spróbuj ponownie
12% Rabat
Przegrana
Może innym razem