fbpx

kawa na dzień kobiet

Świętujcie z nami Dzień Kobiet.

Przygotowaliśmy dla Was specjalny rabat w wysokości 30% na wszystkie Świeżo palone kawy, które możecie już dzisiaj zamawiać w naszym sklepie z kawą.

Wszystkie kawy będziemy palili w weekend ( 4-5 marca 2017 r. ), a wysyłali w poniedziałek ( 6 marca 2017 r. ), aby dotarły tak świeże jak to tylko możliwe.

Mamy dla Was następujące propozycje kaw:

Dla kobiet lubiących delikatne kawy, z nutami karmelowo-czekoladowymi, szczególnie polecamy nasze 2 wyśmienite kawy:

Brazylia Santos Barbosa Gold

Wyśmienita kawa pochodząca z Brazylii, wytwarzana naturalną metodą ( Pulped Natural ), dzięki której uzyskiwany napar ma cudowny aromat, a smak kawy jest delikatny bez kwasowości.

Costa Rica Finca “El Rosario”

Jedyna w swoim rodzaju kawa prosto z Kostaryki. Wytwarzana jest metodą Honey, aby zaparzona kawa była delikatna i aromatyczna. W kawie z Kostaryki można wyczuć cudowne owocowe nuty.

Dla kobiet szukających kaw organicznych ( naturalnych ), szczególnie polecamy nasze 2 kawy:

Indonezja Sumatra Gayo Highland

Kawa pochodząca z Indonezji cechuje się większą niż kawa z Brazylii i Kostaryki intensywnością oraz kwasowością. W kawie można wyczuć aromaty orzechowe oraz karmelowe.

Peru MCM

Kolejną propozycją wśród kaw organicznych jest kawa z Peru, która cechuje się subtelnymi kwiatowymi aromatami. Kawa idealnie zbalansowana, szczególnie polecamy.

Dla kobiet lubiących mocne smaki i prawdziwe espresso, szczególnie polecamy:

Uganda Bugisiu

Jedyna w swoim rodzaju kawa prosto z Afryki. Kawa mocna, gorzka, niezwykle intensywna o prawie niewyczuwalnej kwasowości. Idealna do espresso!

Brak w magazynie
8,00101,00 z VAT

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

×
ODBIERZ RABAT NA NASZE KAWY
Zakręć kołem i odbierz kupon rabatowy na nasze kawy.
Wystarczy że wypełnisz poniższy formularz i możesz odebrać swój rabat na naszym Kole Fortuny:
Zasady
-kupon działa tylko na kawy w opakowaniach 250g, 500g i 1kg
- Oszukiwanie jest niedozwolone ;)
- Rabat nie łączy się z innymi promocjami i rabatami
- Rabat jest aktywny tylko przez 2 dni


Administratorem danych osobowych jest SAMUM Piotr Grzywacz z siedzibą w Nowej Iwicznej, ul. Zimowa 5/1, 05-500 Nowa Iwiczna, NIP: 732-192-53-95.

Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych produktów i usług SAMUM Piotr Grzywacz (Manufaktura Kawy) (wysyłka broszur drukowanych, wysyłka e-maili, kontakt telefoniczny) oraz w celach określonych w poszczególnych zgodach, które Państwo wyrazili.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć każdą zgodę udzieloną SAMUM Piotr Grzywacz (Manufaktura Kawy) w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Państwa danych przez SAMUM Piotr Grzywacz (Manufaktura Kawy) jest legalne. Odnośnie do przetwarzania Państwa danych w celu marketingu własnych produktów lub usług SAMUM Piotr Grzywacz (Manufaktura Kawy) mogą Państwo wnieść sprzeciw.

Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu), które wywołuje wobec Państwa skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Państwa wpływa, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.

Z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 607-868-961 lub e-mailowo pod adresem kontakt@manufakturakawy.com
Prawie
15% Rabat
Nie tym razem
5% Rabat
Przepraszamy
10% Rabat
Innym razem
Przykro nam
Spróbuj ponownie
12% Rabat
Przegrana
Może innym razem